Toshiba LTD121EWRF
Part No.:
LTD121EWRF
Manufacturer:
Toshiba
Category:
TFT-LCD Panel
Shipping
Product Details
LTD121EWRF Information
Manufacturer:
Toshiba
Panel Size:
12.1"
TNVAIPS:
TN
Resolution:
1280×800
CR:
1900/1/10 10:01:00
Viewing Angle:
Colors:
262K
Outline Size:
268.1(H)×180.2(V) ×4.27(D) mm
Treatment:
Brightness:
300 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio:
View Direction:
Viewing Angle:
Response Time:
Best View on:
Work Mode:
Glass Thickness:
Transmissivity:
Color Depth:
262K
Mass:
Used for:
Touch Screen:
Refresh Rate:
60Hz ([Panelook copyright, copy is strictly prohibited] 120Hz (60HZ Input) : Embedded MEMC Circuit 120Hz+120Hz : 120Hz Panel+120Hz Backlight 240Hz (60HZ Input) : Embedded MEMC Circuit)