Vishay Sfernice HTS09475005JPB19
Part No.:
HTS09475005JPB19
Shipping
HTS09475005JPB19 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Resistance:
50 MOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
3W
Temperature Coefficient:
±150ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.335" Dia x 1.850" L (8.50mm x 47.00mm)