Vishay Sfernice HTS00682005JPB15
Part No.:
HTS00682005JPB15
Shipping
HTS00682005JPB15 Information
Resistance:
20 MOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
±150ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.138" Dia x 0.551" L (3.50mm x 14.00mm)