Vishay Sfernice HTS00631006JPB17
Part No.:
HTS00631006JPB17
Shipping
HTS00631006JPB17 Information
Resistance:
100 MOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Temperature Coefficient:
±150ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.087" Dia x 0.335" L (2.20mm x 8.50mm)