Good-Ark Semiconductor GSMF13CA
Part No.:
GSMF13CA
Package:
SOD-123F
Description:
TVS, BI-DIR, 200W, 13V, ESGA (SO
Shipping
GSMF13CA Information
Package/Case:
SOD-123F
Series:
GSMF13CA
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
13V
Voltage - Breakdown (Min):
14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
21.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
9.3A
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)