Good-Ark Semiconductor GSESLC3V3D323S-2B
Part No.:
GSESLC3V3D323S-2B
Description:
TVS, ESD, DUAL, BI-DIR, 3.3V, 1.
Shipping
GSESLC3V3D323S-2B Information
Series:
GSESLCxVD323S-2B
Bidirectional Channels:
2
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
3.3V
Voltage - Breakdown (Min):
4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
19V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
20A
Power - Peak Pulse:
350W
Capacitance @ Frequency:
1pF @ 1MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)