Good-Ark Semiconductor GSESLC24VD323S-2B
Part No.:
GSESLC24VD323S-2B
Description:
TVS, ESD, SINGLE, BI-DIR, LOW CA
Shipping
GSESLC24VD323S-2B Information
Bidirectional Channels:
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
24V
Voltage - Breakdown (Min):
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
54V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
9A
Power - Peak Pulse:
350W
Capacitance @ Frequency:
1pF @ 1MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)