Good-Ark Semiconductor GSEPD15B0005
Part No.:
GSEPD15B0005
Package:
0402 (1005 Metric)
Description:
TVS, ESD, SINGLE, BI-DIR, LOW CA
Shipping
GSEPD15B0005 Information
Package/Case:
0402 (1005 Metric)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
15V (Max)
Voltage - Breakdown (Min):
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35V (Typ)
Applications:
DVI, Ethernet, HDMI, USB
Capacitance @ Frequency:
0.05pF @ 1MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C (TA)