KOA Speer Electronics, Inc. CF1/2C111J
Part No.:
CF1/2C111J
Shipping
CF1/2C111J Information
Resistance:
110 Ohms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.118" Dia x 0.335" L (3.00mm x 8.50mm)