EPCOS - TDK Electronics B32671L9562J289
Part No.:
B32671L9562J289
Description:
CAP FILM 5600PF 5% RADIAL
Shipping
B32671L9562J289 Information
Capacitance:
5600 pF
Tolerance:
±5%
Operating Temperature:
-55°C ~ 110°C
Lead Spacing:
0.394" (10.00mm)