EPCOS - TDK Electronics B32521N8103K289
Part No.:
B32521N8103K289
Description:
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Shipping
B32521N8103K289 Information
Capacitance:
10000 pF
Tolerance:
±10%
Voltage Rating - AC:
200V
Voltage Rating - DC:
630V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing:
0.394" (10.00mm)