AUO B156HAN02.1 HW5A
Part No.:
B156HAN02.1 HW5A
Manufacturer:
AUO
Category:
TFT-LCD Panel
Package:
Description:
AUO 15.6" IPS LCM 1920×1080 250nits WLED eDP 30pins AUO21ED
Shipping
Product Details
B156HAN02.1 HW5A Information
Manufacturer:
AUO
Panel Size:
15.6"
TNVAIPS:
IPS
Resolution:
1920×1080
CR:
1900/2/2 8:01:00
Viewing Angle:
Colors:
262K
Outline Size:
350.66(W)×223.6(H) ×3.2(D) mm
Treatment:
Antiglare
Brightness:
250 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio:
800:1 (Typ.) (TM)
View Direction:
Viewing Angle:
85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Response Time:
25 (Typ.)(Tr+Td)
Best View on:
Symmetry
Work Mode:
AHVA, Normally Black, Transmissive
Glass Thickness:
Transmissivity:
Color Depth:
262K 45% NTSC
Mass:
Used for:
Touch Screen:
Without
Refresh Rate:
60Hz