Assmann WSW Components A-TB381-TV02
Part No.:
A-TB381-TV02
Category:
Wire to Board
Package:
Description:
TERM BLOCK 2POS 3.81MM PCB
Shipping
A-TB381-TV02 Information
Series:
A-TB381
Positions Per Level:
2
Pitch:
0.150" (3.81mm)