Assmann WSW Components A-TB0508-04CLA01-GN
Part No.:
A-TB0508-04CLA01-GN
Category:
Wire to Board
Shipping
A-TB0508-04CLA01-GN Information
Series:
A-TB0508
Positions Per Level:
4
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Mating Orientation:
Vertical with Board
Current:
15 A
Voltage:
320 V