Assmann WSW Components A-TB0500-04CRA01-GN
Part No.:
A-TB0500-04CRA01-GN
Category:
Wire to Board
Shipping
A-TB0500-04CRA01-GN Information
Series:
A-TB0500
Positions Per Level:
4
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Mating Orientation:
Horizontal with Board
Current:
15 A
Voltage:
320 V