Assmann WSW Components A-TB0250-19MPB01-GN
Part No.:
A-TB0250-19MPB01-GN
Shipping
A-TB0250-19MPB01-GN Information
Number of Positions:
38
Positions Per Level:
19
Pitch:
0.098" (2.50mm)
Current - UL:
12 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C