Conesys AE776L14-18SZ
Part No.:
AE776L14-18SZ
Description:
CONN PLUG FMALE 18POS CRIMP
Shipping
AE776L14-18SZ Information
Connector Type:
Plug, Female Sockets
Orientation:
Z
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC