Conesys AE776L14-18SY
Part No.:
AE776L14-18SY
Description:
CONN PLUG FMALE 18POS CRIMP
Shipping
AE776L14-18SY Information
Connector Type:
Plug, Female Sockets
Orientation:
Y
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC