Conesys AE776L14-18SW
Part No.:
AE776L14-18SW
Description:
CONN PLUG FMALE 18POS CRIMP
Shipping
AE776L14-18SW Information
Connector Type:
Plug, Female Sockets
Orientation:
W
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC