Conesys AE776L14-18S
Part No.:
AE776L14-18S
Description:
CONN PLUG FMALE 18POS CRIMP
Shipping
AE776L14-18S Information
Connector Type:
Plug, Female Sockets
Orientation:
N (Normal)
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC