Conesys AE776L14-18PZ
Part No.:
AE776L14-18PZ
Description:
CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Shipping
AE776L14-18PZ Information
Connector Type:
Plug, Male Pins
Orientation:
Z
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC