Conesys AE776L14-18PY
Part No.:
AE776L14-18PY
Description:
CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Shipping
AE776L14-18PY Information
Connector Type:
Plug, Male Pins
Orientation:
Y
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC