Conesys AE776L14-18PX
Part No.:
AE776L14-18PX
Description:
CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Shipping
AE776L14-18PX Information
Connector Type:
Plug, Male Pins
Orientation:
X
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC