Conesys AE775L14-19PY
Part No.:
AE775L14-19PY
Description:
CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Shipping
AE775L14-19PY Information
Orientation:
Y
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC