Conesys AE774W12-10SZ
Part No.:
AE774W12-10SZ
Description:
CONN RCPT FMALE 10POS CRIMP
Shipping
AE774W12-10SZ Information
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Orientation:
Z
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC