Conesys AE774W12-10PY
Part No.:
AE774W12-10PY
Description:
CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Shipping
AE774W12-10PY Information
Connector Type:
Receptacle, Male Pins
Orientation:
Y
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC