Conesys AE772L18-32PY
Part No.:
AE772L18-32PY
Description:
CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Shipping
AE772L18-32PY Information
Orientation:
Y
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC