Conesys AE772L18-32PX
Part No.:
AE772L18-32PX
Description:
CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Shipping
AE772L18-32PX Information
Orientation:
X
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC