Conesys AE772L18-32PW
Part No.:
AE772L18-32PW
Description:
CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Shipping
AE772L18-32PW Information
Number of Positions:
32
Shell Size - Insert:
18-32
Orientation:
W
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating:
600VDC