YAGEO 30KPA84CA/TR13
Part No.:
30KPA84CA/TR13
Description:
TVS P600 84V 139.2V 1
Shipping
30KPA84CA/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
84V
Voltage - Breakdown (Min):
93.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
139.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
217.7A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)