YAGEO 30KPA78CA/TR13
Part No.:
30KPA78CA/TR13
Description:
TVS P600 78V 129V 13"
Shipping
30KPA78CA/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
78V
Voltage - Breakdown (Min):
87.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
129V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
234.9A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)