YAGEO 30KPA75A/TR13
Part No.:
30KPA75A/TR13
Description:
TVS P600 75V 119.4V 1
Shipping
30KPA75A/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
75V
Voltage - Breakdown (Min):
83.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
119.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
253.8A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)