YAGEO 30KPA71A/TR13
Part No.:
30KPA71A/TR13
Description:
TVS P600 71V 111.5V 1
Shipping
30KPA71A/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
71V
Voltage - Breakdown (Min):
79.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
111.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
271.7A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)