YAGEO 30KPA70CA/TR13
Part No.:
30KPA70CA/TR13
Description:
TVS P600 70V 109V 13"
Shipping
30KPA70CA/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
70V
Voltage - Breakdown (Min):
78.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
109V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
278A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)