YAGEO 30KPA64A/TR13
Part No.:
30KPA64A/TR13
Description:
TVS P600 64V 104V 13"
Shipping
30KPA64A/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
64V
Voltage - Breakdown (Min):
71.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
104V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
291.3A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)