YAGEO 30KPA60CA/TR13
Part No.:
30KPA60CA/TR13
Description:
TVS P600 60V 102V 13"
Shipping
30KPA60CA/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
60V
Voltage - Breakdown (Min):
67V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
102V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
297.1A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)