YAGEO 30KPA48A/TR13
Part No.:
30KPA48A/TR13
Description:
TVS P600 48V 81.6V 13
Shipping
30KPA48A/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
48V
Voltage - Breakdown (Min):
53.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
81.6V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
371.3A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)