YAGEO 30KPA45CA/B
Part No.:
30KPA45CA/B
Description:
TVS P600 45V 77.4V BOX
Shipping
30KPA45CA/B Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
45V
Voltage - Breakdown (Min):
50.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
77.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
391.5A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)