YAGEO 30KPA43CA/TR13
Part No.:
30KPA43CA/TR13
Description:
TVS P600 43V 73V 13"
Shipping
30KPA43CA/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
43V
Voltage - Breakdown (Min):
48V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
73V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
415.1A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)