YAGEO 30KPA39CA/TR13
Part No.:
30KPA39CA/TR13
Description:
TVS P600 39V 67.2V 13
Shipping
30KPA39CA/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
39V
Voltage - Breakdown (Min):
43.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
67.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
450.9A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)