YAGEO 30KPA33CA/TR13
Part No.:
30KPA33CA/TR13
Description:
TVS P600 33V 58.5V 13
Shipping
30KPA33CA/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
33V
Voltage - Breakdown (Min):
36.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
58.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
517.9A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)