YAGEO 30KPA28CA/TR13
Part No.:
30KPA28CA/TR13
Description:
TVS P600 28V 50V 13"
Shipping
30KPA28CA/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
28V
Voltage - Breakdown (Min):
31.28V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
50V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
606A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)