YAGEO 30KPA280A/B
Part No.:
30KPA280A/B
Description:
TVS P600 280V 464V BOX
Shipping
30KPA280A/B Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
280V
Voltage - Breakdown (Min):
312.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
464V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
65.3A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)