Microchip Technology 30KPA258CE3/TR13
Part No.:
30KPA258CE3/TR13
Manufacturer:
Microchip Technology
Description:
TVS DIODE 258VWM P600
Shipping
30KPA258CE3/TR13 Information
Manufacturer:
Microchip Technology
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
258V
Voltage - Breakdown (Min):
271.71V
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)