YAGEO 30KPA144A/TR13
Part No.:
30KPA144A/TR13
Description:
TVS P600 144V 223.2V
Shipping
30KPA144A/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
144V
Voltage - Breakdown (Min):
160.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
223.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
135.8A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)