YAGEO 30KPA120A/TR13
Part No.:
30KPA120A/TR13
Description:
TVS P600 120V 194.4V
Shipping
30KPA120A/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
120V
Voltage - Breakdown (Min):
134V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
194.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
155.9A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)