YAGEO 30KPA108A/TR13
Part No.:
30KPA108A/TR13
Description:
TVS P600 108V 175.2V
Shipping
30KPA108A/TR13 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
108V
Voltage - Breakdown (Min):
120.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
175.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
172.9A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)