YAGEO 20KPA64CA/TR13
Part No.:
20KPA64CA/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Description:
TVS P600 64V 104V 13"
Shipping
20KPA64CA/TR13 Information
Manufacturer:
YAGEO
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
64V
Voltage - Breakdown (Min):
71.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
104V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
194.2A
Power - Peak Pulse:
20000W (20kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)