YAGEO 20KPA280CA/B
Part No.:
20KPA280CA/B
Manufacturer:
YAGEO
Description:
TVS P600 280V 451V BOX
Shipping
20KPA280CA/B Information
Manufacturer:
YAGEO
Packaging:
Tape & Box (TB)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
280V
Voltage - Breakdown (Min):
312.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
451V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
44.8A
Power - Peak Pulse:
20000W (20kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)