YAGEO 20KPA232CA/TR13
Part No.:
20KPA232CA/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Description:
TVS P600 232V 374V 13
Shipping
20KPA232CA/TR13 Information
Manufacturer:
YAGEO
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
232V
Voltage - Breakdown (Min):
259.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
374V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
54A
Power - Peak Pulse:
20000W (20kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)